Zaplanuj wesele w ogrodzie naszego hotelu!

wesele w ogrodzie - hotelswnorberta.pl

Zaplanuj wesele w ogrodzie naszego hotelu!

Każdy marzy o przyjęciu weselnym, które ma być wyjątkowe i niepowtarzalne. Aby uzyskać taki efekt, wszystko musi zostać zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem. Każdy szczegół musi być starannie obmyślony i dopracowany. Co powiesz na wesele w ogrodzie? Urządzone w przepięknym miejscu, blisko Krakowa i natury? W dodatku z pełnym zapleczem gastronomicznym i noclegowym? Przeczytaj, jak bogatą ofertę mamy do zaproponowania!

Wesele w ogrodzie gwarantuje wyjątkowe przeżycia

Zaślubiny to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Dzień ten pozostaje w pamięci nowożeńców na zawsze i powinien się wiązać z najpiękniejszymi wspomnieniami. Dlatego oprawa małżeńskiej przysięgi, jak i przyjęcia weselnego powinna być starannie zaplanowana i zaaranżowana. Nasz historyczny hotel klasztor i jego najbliższe otoczenie, to miejsce jak najbardziej odpowiednie na zorganizowanie wyjątkowej uroczystości. Wypielęgnowany ogród, otoczony urokliwymi krużgankami, to idealna sceneria tych podniosłych wydarzeń. Do dyspozycji Gości posiadamy namiot bankietowy, który pomieści do 150 osób, a także dwie romantyczne altany stwarzające nastrój spokoju i intymności.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa kameralnego wesela

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy uroczystość, jak z Twoich marzeń! Od ceremonii zaślubin w zabytkowym kościele, aż po nocleg dla Młodej Pary i ich gości. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę, pyszne posiłki i energetyczną oprawę muzyczną. Współpracujemy z animatorami zabaw dla dorosłych i dla dzieci, którzy dodatkowo uatrakcyjnią przyjęcie rozrywką. Stworzymy imponujący weselny spektakl, ściśle dostosowując się do Twoich oczekiwań i sugestii. Urocze otoczenie naszego hotelu w okolicach Krakowa jest doskonałym plenerem także do sesji ślubnej i często wybieranym przez nowożeńców.

Urok hotelu w spokojnym miejscu jest niepowtarzalny

Gotycko – barokowy, ponorbertański klasztor, w którym mieści się obecnie nasz hotel, to wyjątkowe miejsce na mapie zabytków Polski. Generalnie odrestaurowany i doprowadzony do swojej świetności, oferuje klimatyczne wnętrza z unikatowymi polichromiami, rzeźbami oraz ukrytymi dotąd interesującymi rozwiązaniami architektonicznymi. Stylowo urządzone pokoje zachęcają do wypoczynku w komfortowych warunkach. Każdy z nich jest klimatyzowany i wyposażony w łazienkę, TV-sat, bezprzewodowy Internet oraz telefon. Ponadto do dyspozycji gości przygotowaliśmy salę klubową z kinem domowym, samoobsługową kawiarenką, która znajduje się w pomieszczeniu dawnego skarbca.

Hebdowskie gościnne progi nie tylko dla organizacji wesela

Nasza oferta to nie tylko organizacja przyjęć, ale także sala na szkolenia. Okolice Krakowa sprzyjają również organizowaniu konferencji w spokojnym miejscu. Do dyspozycji firm posiadamy klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w niezbędny sprzęt i z możliwością pełnego zaciemnienia. Jeśli więc szukasz odpowiedniego miejsca na przygotowanie spotkania biznesowego, postaw na nasz interesujący i bogato wyposażony obiekt. Każde przyjęcie tu zorganizowane będzie okazją do oderwania się od codzienności i niezapomnianym przeżyciem. Czekamy na Ciebie! Zapraszamy!