Zaplanuj kameralne wesele w zabytkowym hotelu!

kameralne wesele - hotelswnorberta.pl

Zaplanuj kameralne wesele w zabytkowym hotelu!

Pomimo tego niespokojnego czasu, życie toczy się dalej . Wiesz, że pandemia wreszcie się skończy i będziesz mógł urządzić przyjęcie weselne, na które czekasz z niecierpliwością. Zorganizowanie takiej uroczystości, z wszystkimi szczegółami, wymaga sporo czasu i należy to robić co najmniej z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli więc chcesz wyprawić kameralne wesele, postaw na nasz zabytkowy hotel w spokojnym miejscu!

Niezapomniane kameralne wesela w wyjątkowym miejscu

W czasach szalejącego koronawirusa nasz obiekt jest co prawda zamknięty, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarezerwować sobie termin na przyjęcie weselne, które i tak planuje się z dużym wyprzedzeniem. Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce się uspokoi i życie wróci do normy. Nasz hotel klasztor to miejsce historyczne, gdzie roztacza się aura spokoju, skupienia i wyciszenia. Przepięknie odrestaurowane wnętrza sycą oczy mnogością zabytkowych rzeźb, malowideł i zdobień. Dodatkowym atutem naszego hotelu w okolicach Krakowa jest fakt, że goście weselni będą mogli odpocząć po upojnym przyjęciu bezpośrednio na miejscu.

Stylowe wnętrza sal bankietowych zapraszają na gościnę

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy Restaurację św. Norberta, gdzie można ugościć 70 osób. W Sali św. Norberta, która znajduje się w dawnym refektarzu klasztornym można pomieścić 60 gości lub urządzić tam salę do tańca. Całkowicie zabudowane krużganki okalające wewnętrzny ogród są przystosowane do podjęcia 150 osób. Wszystkie trzy sale posiadają niepowtarzalny urok i atmosferę, którą podsycają kolebkowo – łukowe sklepienia, w sali św. Norberta dodatkowo ozdobione barwnymi freskami.

Kameralne wesela możliwe także w ogrodzie

Planując zaślubiny w miesiącach o sprzyjającej aurze, pomyśl o oryginalnej możliwości urządzenia wesela w ogrodzie. Przyjęcie na świeżym powietrzu, w oprawie przepięknej przyrody, z pewnością stanie się niezapomnianym wydarzeniem. W naszym przyklasztornym ogrodzie oddajemy do dyspozycji gości namiot bankietowy, który umożliwia ugoszczenie 150 osób, a także dwie altany . Przyjęcie na świeżym powietrzu stwarza nieograniczone wprost możliwości aranżacji. Wszystko zależy od inicjatywy i wyobraźni Państwa Młodych i dekoratora.

Hotel klasztor w Hebdowie poleca się na przyszłość!

Jeśli masz w planach organizację swojego wesela, postaw na eleganckie i zabytkowe wnętrza w urokliwie położonym Hotelu św. Norberta! Hebdowskie wzgórza, okolone strumieniem Wisły, to także idealne miejsce na sesję zdjęciową Nowożeńców. Oferujemy kompleksową pomoc w organizacji wesela. Sprawimy, że Twoje przyjęcie ślubne będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. Nie zamartwiaj się pandemią, planuj swoją przyszłość z optymizmem! Wszak po każdej burzy w końcu wychodzi słońce, czyż nie? Zatem – zapraszamy do kontaktu!