Wybierz nasz hotel w spokojnym miejscu na odpoczynek

hotel w spokojnym miejscu - hotelswnorberta.pl

Wybierz nasz hotel w spokojnym miejscu na odpoczynek

Z pewnością, tak jak wszyscy, czekasz z utęsknieniem na zakończenie pandemii. Wyobrażasz sobie, jak to będzie, kiedy znów będzie można korzystać z pełnej swobody poruszania się. Świetnym pomysłem jest wyjazd poza miejsce zamieszkania, a hotel w spokojnym miejscu, jest najlepszym miejscem na odreagowanie po długim pobycie w domu.

Położenie naszego hotelu w spokojnym miejscu gwarantuje pełen relaks

Hotel św. Norberta to unikatowe miejsce na mapie turystycznej nie tylko naszego regionu, ale także całej Polski. Mieści się w ponorbertańskim zespole kościelno – klasztornym. Po przeprowadzeniu generalnego remontu, historyczny budynek odzyskał dawną świetność i został zaadoptowany na hotel klasztor. Malowniczo położony na wzgórzu, okolony wstęgą Wisły, jest idealnym miejscem na odprężenie się  i nabranie nowych sił. Tym bardziej, że znajduje się wprawdzie niedaleko Nowego Brzeska, ale jednak na uboczu.

Stylowe wnętrza zachęcają do wypoczynku

Prace remontowo – konserwatorskie wyłoniły zbiór pięknych polichromii i rozwiązań architektonicznych, które wcześniej były tajemnicą. Odrestaurowano także krużganki, niektóre od podstaw.  Przepiękne sklepienia, odnowione polichromie i stiuki, są niepowtarzalnymi dziełami sztuki, których w naszym hotelu jest znacznie więcej. Wszystkie pokoje, jak i sale, które oferujemy do wynajęcia, są klimatyczne i zabarwione nutką historii. W komfortowo urządzonych pokojach, można doskonale wypocząć po pieszych wędrówkach po naszej urokliwej okolicy. W ramach pobytu nasz hotel w spokojnym miejscu oferuje również salę klubową z kinem domowym i samoobsługową kawiarenką w pomieszczeniu dawnego skarbca.

Hotel w spokojnym miejscu gości całe rodziny

W położonym zaledwie 25 km od Krakowa Hebdowie, gdzie znajduje się nasz hotel klasztor, chętnie gościmy całe rodziny.  Dla najmłodszych naszych przyjezdnych przygotowaliśmy plac zabaw z małpim gajem, huśtawkami, piaskownicą oraz bujakami, Wszystkim proponujemy spacery w  wewnętrznym, klasztornym ogrodzie, gdzie można również usiąść przy stoliku sezonowej kawiarenki i spróbować wyszukanych specjałów. Nasze rokliwe miejsce jest również idealną bazą wypadową do pobliskich atrakcji turystycznych: Krakowa, Wieliczki, Kopalni Soli w Bochni, czy Zamku Królewskiego w Niepołomicach i Oświęcimia.

Myśl pozytywnie i zaplanuj swoje wakacje w Hebdowie!

Wszyscy mamy nadzieję, że wkrótce zaświeci słońce po burzy, którą była pandemia. Ponieważ większość ludzi zapowiada, że po złagodzeniu obostrzeń, zaraz wyjadą na odpoczynek, warto miejsca rezerwować już dziś. I kiedy życie wróci do normy, wybrać się w sąsiedztwo natury, której tak bardzo nam teraz brakuje! Jeśli planujesz za kilka miesięcy wziąć ślub, pomyśl o urządzeniu wesela w ogrodzie naszego klasztoru lub kameralnym weselu w naszych zabytkowych wnętrzach! Być może już niedługo będziemy mogli Cię gościć w tym cudownym zakątku Małopolski! Życząc tego Tobie i nam, zapraszamy wkrótce!