Wesele w ogrodzie klasztornym może być jak z bajki

wesele w ogrodzie - hotelswnorberta.pl

Wesele w ogrodzie klasztornym może być jak z bajki

Znaleźliście swoją drugą połówkę? Planujecie ślub? Na pewno chcielibyście, żeby ten dzień był wyjątkowy i niepowtarzalny. Jeśli zależy Wam na oryginalnej oprawie tego niezapomnianego dnia, a uroczystość ma się odbyć w sprzyjających ku temu miesiącach, wybierzcie wesele w ogrodzie.

Urokliwe wesele w ogrodzie przyklasztornym

Ślub i przyjęcie weselne w plenerze to bardziej swobodna i nietuzinkowa forma imprezy. Nie znaczy to wcale, że mniej uroczysta. Ponieważ istnieje w tym przypadku bardzo duże pole do manewru, można stworzyć niebanalną, zgodną w 100% z naszymi upodobaniami i wymaganiami, atmosferę. Nie ma przymusu trzymania się wymuszonych i sztywnych standardów. Wszystko zależy od fantazji i oczekiwań Młodej Pary. Hotel św. Huberta od wielu lat z powodzeniem organizuje kameralne wesela w pięknym, klasztornym ogrodzie. Do dyspozycji są dwie eleganckie altany, wtopione w dywany zieleni, a w razie potrzeby istnieje możliwość wykorzystania namiotu bankietowego, dzięki którym gościom nie będzie straszny deszcz, czy wiatr.

Powiedz: „Tak!” przy wtórze natury!

Hebdowskie wzgórze stwarza niepowtarzalny klimat sprzyjający organizacji podniosłej, wzruszającej, a przy tym eleganckiej i efektownej ceremonii zaślubin. Przepiękna sceneria, którą można dodatkowo podkreślić wybraną dekoracją, gwarantuje niezapomniane wrażenia dla Nowożeńców i ich gości. Najbliższe otoczenie naszego hotelu klasztoru jest idealnym miejscem na romantyczną sesję zdjęciową Młodej Pary. Dodatkowym atutem tego miejsca jest możliwość zarezerwowania noclegów, dzięki czemu, po pełnej wrażeń imprezie, Państwo Młodzi oraz goście mogą odpocząć w hotelu w spokojnym miejscu. Do ich dyspozycji oddajemy zabytkowe, stylowo urządzone pokoje, gdzie mogą się zrelaksować i kontemplować niedawne przeżycia.

Specjały naszej restauracji Nowe Brzesko

Osobom, które urządzają u nas wesele w ogrodzie, proponujemy przepyszne specjalności kuchni hebdowskiej, staropolskiej, a także kuchni europejskiej. Specjalnie przygotowane propozycje menu weselnego są dobrane tak, aby trafić w gusta każdego. Nie tylko smaczne, ale także pięknie udekorowane i podane potrawy, będą dodatkową atrakcją ślubnego przyjęcia. Oferujemy również wybitne gatunkowo wina, które jeszcze bardziej wzbogacą smak przygotowanych przez naszych kucharzy potraw. Świeże, hebdowskie powietrze, na łonie którego bawią się weselnicy, dodatkowo wzmaga apetyt, dzięki czemu posiłki smakują wyśmienicie i na długo pozostają w pamięci.

Klimatyczny hotel w okolicach Krakowa zaprasza!

Jeśli szukacie miejsca, gdzie w niestereotypowej i pięknej scenerii powiecie sobie sakramentalne: „Tak!”, to przyjedźcie do Hebdowa! Gwarantujemy profesjonalną pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego wydarzenia. Przy akompaniamencie szumu drzew i śpiewu ptaków Wasze zaślubiny zyskają magiczną oprawę. Przyjedźcie do Hotelu św. Norberta i przekonajcie się, jak niezwykłe jest to miejsce! Organizujemy nie tylko kameralne wesela, ale także imprezy dla firm Kraków. Zapraszamy do kontaktu!