Ponorbertański hotel klasztor tchnie spokojem

hotel klasztor - hotelswnorberta.pl

Ponorbertański hotel klasztor tchnie spokojem

Po przygnębiającym okresie panowania epidemii COVID, dla turystyki słońce znowu powoli wychodzi zza chmur. Również nasz hotel klasztor wychodzi z marazmu, w którym był pogrążony przez jakiś czas.

Odwiedź nasz historyczny hotel klasztor niedaleko Krakowa

Hotel św. Norberta to zespół zabytkowych budynków kościoła i klasztoru. Położony jest w bardzo malowniczym miejscu, na wzgórzu, który delikatnie opływają wody Wisły. Powstały w XIII wieku, posiada bardzo ciekawą historię i jest zaliczany do najcenniejszych zabytków średniowiecznych w Polsce. W latach 2009 -2011 udało się uzyskać fundusze unijne, dzięki którym przeprowadzono gruntowne prace remontowo – konserwacyjne. Przyczyniły się one do odkrycia nieznanych dotąd nikomu polichromii i rozwiązań architektonicznych. W ten sposób klasztor odzyskał swój dawny blask.

Hotel w spokojnym miejscu ukoi Twoje emocje

W tym burzliwym czasie, każdy z nas ma swoje lepsze i gorsze dni. Wreszcie możemy skorzystać z wolności, a piękna, letnia pogoda sprzyja wyjazdom i kontaktom z naturą. Jeśli masz ochotę naprawdę wypocząć i naładować baterie na kolejne miesiące, zapraszamy do Hebdowa, gdzie czas wolniej płynie, a myśli układają się spokojnie. W otoczeniu stylowych pokoi i przepięknych ogrodów, poczujesz się zrelaksowany i gotowy na dalsze wyzwania. Każde z pomieszczeń hotelu urządzone jest w zgodzie z duchem historii i przywołuje wyobrażenia o dawnych dziejach.

Atrakcyjna okolica zachęca do odpoczynku

Hotel w Hebdowie to doskonała baza wypadowa do znajdujących się w niedalekiej odległości miejscowości turystycznych – Krakowa, Bochni, czy Wieliczki. Ale także w najbliższym otoczeniu znajduje się wiele pięknych miejsc, godnych zobaczenia. Polecamy Wiślana trasę rowerową, która ciągnie się od granicy z Wolą Zabierzowską aż do mostu w Nowym Brzesku, czyli na odcinku około 4 km. Rodzinna przejażdżka rowerowa to idealna okazja do pobycia razem i wzmocnienia więzi. Obcowanie z naturą jest gwarancją dobrego samopoczucia i poprawy nastroju.

Hotel klasztor św. Norberta zaprasza także najmłodszych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobre zagospodarowanie czasu dzieciom jest podstawą udanego wypoczynku ich rodziców. Dlatego przygotowaliśmy różne udogodnienia dla najmłodszych:

  • specjalne menu dla dzieci w Karcie Menu,
  • krze­sełka dla maluchów,
  • zestawy malowanek zajmujących dzieci w czasie oczekiwania na posiłek,
  • dostępne łóżeczka dziecięce (należy zgłosić przy rezerwacji). Łóżeczka wstawiane są do pokoju wraz z pościelą dziecięcą, dodatkowe poduszki i kocyk dziecięcy,
  • bezpłatne noclegi dla dzieci od 0-3lat, (gdy dziecko nocuje w pokoju wraz z rodzicami bez dostawki, tj. śpiąc we wspólnym łóżku z rodzicami),
  • plac zabaw w ogrodzie hotelu,
  • bezpłatne korzystanie z rowerów,
  • możliwość wypożyczenia gier planszowych, zabawek oraz filmów DVD dla dzieci.

Odwiedź nasz hotel w okolicach Krakowa!

Zachęcamy do wakacyjnych pobytów rodzinnych w naszych gościnnych progach, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Zabytkowe wnętrza, koronkowe krużganki, czy dzieła sztuki w kościele, same w sobie stanowią atrakcję dla odwiedzających nasz hotel. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie spędzić urlop – zapraszamy do nas! Przyjedź i przekonaj się, że warto!