Opinie gości

17.05.2014

Dziękujemy za pomoc w organizacji i za obsługę naszego wesela. Cala obsługa stanęła na wysokości zadania. Organizacja była profesjonalna, a Państwa obiekt jest na pewno godny polecenia. W szczególności chcielibyśmy podziękować Panu Tomaszowi Światłoń – jest rzetelnym i profesjonalnym szefem sali.

Małgorzata i Marcin Niżnik

12.07.2014

Witamy serdecznie,

W imieniu moim oraz mojej malzonki chcielibysmy serdecznie podziekowac za wspaniala obsluge w dniu naszego slubu, ale rowniez za zaangazowanie w przugotowaniach przed tym bardzo waznym dla nas dniem. Dziekujemy za swietna komunikacje, dobre rady. Przede wszystkim dziekujemy Panu Tomaszowi za bycie tak wspanialym menagerem i za jego pomoc w przygotowaniach. Przez caly czas przygotowan czulismy sie wspierani oraz zapewnieni o najwyzszym standardzie dzieki jego profesjonalizmowi i doswiadczeniu. Dziekujemy recepcji za mile przyjecie gosci, kelnerom oraz calej kuchni za wysmienity serwis. Na koncu chcielibysmy podziekowac osoba z biura, ktore ulatwily nam wszelkie kwestie zwiezane z finansami.

Dziekujemy wam za to wszystko i wiele wiecej!

Stanislaw z Anna Forczek

30.08.2014

Witamy serdecznie!

Nawiązując do naszego wesela zorganizowanego 9 sierpnia w Hotelu św. Norberta chcielibyśmy jeszcze raz pięknie podziękować Pani Angelice Rusek, Panu Tomaszowi Światłoniowi oraz całemu personelowi hotelu i restauracji za dołożenie wszelkich starań, aby dzień ten był dla nas przygotowany na najwyższym poziomie. Dziękujemy za pełen profesjonalizm połączony z ogromną elastycznością wobec naszych pomysłów i oczekiwań, dzięki czemu wyjechaliśmy z Hebdowa z uśmiechami na twarzach. Wesele udało się w 120%, my przede wszystkim jesteśmy bardzo zadowoleni, nie doszły do nas żadne zażalenia ze strony gości 😉 co więcej byli oni pod ogromnym wrażeniem miejsca i obsługi.

Największą pamiątką dla nas będą wspomnienia, częściowo udokumentowane przez fotografów, cieszymy się, że wybraliśmy właśnie Państwa hotel do organizacji naszego ślubu i uroczystości weselnej. Z pewnością będziemy polecać to miejsce znajomym, którzy będą poszukiwali sali weselnej.

Jeszcze raz ogromne podziękowania i do zobaczenia.

Pozdrawiamy

Caroline & Maciek Kasperek

13.06.2015

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za wspaniałą organizację naszego Wesela. Wszystkie elementy, o które prosiliśmy były zrealizowane z największą starannością. Również obsługa Panów kelnerów a także Pań z recepcji Hotelu były na najwyższym poziomie. Będziemy polecać Państwa Restauracje i Hotel wszystkim :-).

Pozdrawiamy,

Agnieszka i Marcin

29.08.2015

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za organizację przyjęcia weselnego.

Wszyscy goście łącznie z nami są pod wielkim wrażeniem menu oraz

zaangażowania i zorganizowania Personelu. Z czystym sumieniem będziemy

polecać Hotel oraz Restauracje znajomym którzy będą chcieli

wyprawić jakąkolwiek imprezę okolicznościową.

Dziękujemy i pozdrawiamy

Ewelina, Marcin i Olivier Kawa

10.10.2015

Szanowni Państwo,

W imieniu Państwa Młodych, ich Rodziców oraz zaproszonych gości chciałam serdecznie podziękować za to, że sprawiliście Państwo, iż ten dzień był dla nas jeszcze bardziej wyjątkowy.

Choć od wesela minęły ponad 2 tygodnie nadal słyszymy same pozytywne opinie na temat obiektu, pysznego jedzenia oraz przemiłej obsługi.

Dzięki zaangażowaniu całej załogi Hotelu Świętego Norberta w Hebdowie każdy szczegół był dopracowany do perfekcji.

Szczególne podziękowania należą się Panu Tomaszowi Światłoń za profesjonalne podejście i zaangażowanie oraz cenne wskazówki i życzliwość.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Agnieszka Gaczorek – świadkowa