Hotel klasztor idealnym miejscem na odpoczynek

hotel klasztor - hotelswnorberta.pl

Hotel klasztor idealnym miejscem na odpoczynek

Zapraszamy do naszego zabytkowego hotelu klasztoru, gdzie choć na chwilę będziesz mógł zapomnieć o złych wiadomościach i odpocząć od stresu. Z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu historycznych wnętrz i pięknej przyrody, zregenerujesz siły do dalszej pracy.

Wytworny hotel, klasztor pełen skarbów  sztuki

Nasz hotel w spokojnym miejscu to prawdziwa oaza ciszy i relaksu. Położony w pięknym miejscu, na wzgórzu,  w zakolu Wisły, stwarza idealne warunki do odpoczynku. Oferujemy pobyty w zabytkowych wnętrzach gotycko – barokowego budynku ponorbertańskiego klasztoru, którego początki sięgają połowy XII wieku. To jeden z najstarszych i najcenniejszych obiektów sakralnych w Polsce. Klasztor został gruntownie odnowiony i przekształcony w hotel w latach 2009 – 2011.

Nasz hotel w okolicach Krakowa gwarantuje komfortowy pobyt

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy 27 klimatycznie urządzonych pokoi. Każdy jest klimatyzowany, posiada łazienkę, TV-sat, bezprzewodowy Internet oraz telefon. Luksusowo urządzone pokoje, zachęcają do zapoznania się z historią tego miejsca. Ponadto goście mogą korzystać z sali klubowej z kinem domowym oraz samoobsługową kawiarenką w pomieszczeniu dawnego skarbca,  a także całodobowego aperitif-baru. Dla najmłodszych gości urządziliśmy plac zabaw  z małpim gajem, huśtawkami, piaskownicą oraz bujakami. Dodatkowym atutem tego miejsca są organizowane wystawy w pomieszczeniach zamkniętych krużganków, a także piękne ogrody z letnią kawiarenką.

Idealne miejsce na wesele w ogrodzie

To unikatowy hotel, klasztor czynny do dziś. W jego zabytkowej kaplicy odbywają się nabożeństwa, a także śluby. Zorganizowanie przyjęcia weselnego w naszych ogrodach, to kusząca alternatywa. W namiocie bankietowym, który usytuowany jest w przyklasztornym ogrodzie, może się pomieścić do 150 osób. Nieograniczone możliwości aranżacji plenerowych dekoracji dają możliwość stworzenia niezapomnianego, wyjątkowego nastroju. Znajdują się tu również dwie altany oraz alejki spacerowe, a malownicze okolice hebdowskiego wzgórza są idealnym tłem sesji zdjęciowej nowożeńców.

Odwiedź nasz hotel w spokojnym miejscu!

Na pewno jesteś zmęczony sytuacją, jaka wokół panuje. Tym bardziej zachęcamy do rezerwacji pobyt, który pozwoli wyciszyć Twoje emocje i odsunąć się na chwilę od kłopotów. Gwarantujemy intymność i dyskrecję. W higienicznych warunkach będziesz mógł się doskonale zrelaksować i zapomnieć o, nie zawsze przyjemnej,  codzienności. Zapraszamy do naszej oazy spokoju i ukojenia, które są nam tak bardzo potrzebne, zwłaszcza w obecnej chwili.