Elegancki hotel, klasztor ponorbertański zarazem, znów przyjmuje gości!

hotel klasztor - hotelswnorberta.pl

Elegancki hotel, klasztor ponorbertański zarazem, znów przyjmuje gości!

Po długich, pełnych napięcia, tygodniach, kiedy pandemia uniemożliwiła nam przyjmowanie gości, nareszcie możemy odetchnąć z ulgą! Zza chmur wyłania się słońce i życie powoli wraca do normalności. Trochę na innych zasadach, przy zwiększonym rygorze sanitarnym, nasz hotel klasztor ponownie otwiera swoje podwoje dla gości!

Hotel klasztor gwarantuje bezpieczny pobyt

Zgodnie z obowiązującymi zasadami i wprowadzonym regulacjom, co do zachowania zasad szczególnego bezpieczeństwa, ponownie otwieramy się na turystów spragnionych odpoczynku po tym burzliwym okresie. Zapewniamy wysoki standard bezpieczeństwa poprzez wprowadzenie wymaganych przepisów dla pracowników i gości:

  • wszystkim pracownikom zapewniamy środki ochrony osobistej ( maseczki, rękawiczki)
  • zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk dla Gości
  • regularnie dezynfekujemy blaty, kanapy, stoliki, drzwi, klamki, powierzchnie szklane, poręcze itp.
  • w recepcji ograniczamy ilość przebywających tam osób
  • formalności ograniczyliśmy do niezbędnego minimum
  • dezynfekujemy wszystkie urządzenia w pokoju hotelowym przy przygotowaniu go do pobytu Gości
  • wprowadziliśmy bezwzględny zakaz przyjmowania niezarejestrowanych w hotelu osób
  • posiłki przygotowujemy z restrykcyjnym przestrzeganiem standardów bezpieczeństwa w obróbce

    Wszystkie zasady zostały wprowadzone z myślą o dobru naszych klientów, aby mieli pewność, że spędzą u nas bezpiecznie czas.

Spotkania z duchem przeszłości

Hebdów to niewielka miejscowość niedaleko Krakowa, położona w uroczym zakolu Wisły, która malowniczo opływa wzgórze, gdzie ulokowany został nasz hotel klasztor. W zabytkowych wnętrzach czekają na Gości stylowo urządzone pokoje, sale bankietowe i restauracja. W okolonym klimatycznymi krużgankami ogrodzie można usiąść w letniej kawiarence i delektować się przysmakami hebdowskiej kuchni. Można się także wybrać na spacer po przepięknej okolicy, bowiem natura nie poskąpiła tutaj swoich wdzięków. Zbliżenia z historią ułatwia przyklasztorna, czynna do dziś, kaplica, w której mieści się wiele zabytkowych rzeźb i malowideł, w tym świeżo odrestaurowane polichromie.

Odwiedź hotel w spokojnym miejscu – poznaj urok hebdowskiego zacisza!

Jeśli szukasz idealnego miejsca, gdzie mógłbyś odpocząć i zapomnieć o codziennych problemach, zarezerwuj pobyt w naszym hotelu w okolicach Krakowa! To oddalone od zgiełku miejsce ukoi Twoje emocje i sprawi, że wrócisz do pracy z nową, silną energią. Miła i dyskretna obsługa umożliwia skorzystanie z opcji Room Service, ale także zapraszamy do naszej przyhotelowej restauracji, gdzie serwujemy dania kuchni staropolskiej i europejskiej. Bowiem nadszedł wreszcie ten czas, kiedy możemy powrócić do staropolskiej tradycji i podjąć Gości w pełnej okazałości. Zapraszamy Cię zatem w nasze hebdowskie progi, gdzie będziesz mógł się doskonale zrelaksować i spędzić czas w wyjątkowy sposób.