Chcesz zorganizować konferencje w spokojnym miejscu? Hotel św. Norberta będzie idealny!

konferencje w spokojnym miejscu - hotelswnorberta.pl

Chcesz zorganizować konferencje w spokojnym miejscu? Hotel św. Norberta będzie idealny!

Pierwszym etapem organizacji imprezy dla firm jest z pewnością wybór odpowiedniego miejsca. Nie jest ono bez znaczenia. Wręcz przeciwnie! Może mieć nawet decydujący wpływ na przebieg spotkania oraz to, jak zapamiętają Cię Twoi klienci i partnerzy. Zanim zdecydujesz się na rezerwację, dowiedz się, dlaczego konferencje w spokojnym miejscu, jakim jest Hotel św. Norberta, to najlepszy wybór dla Twojej firmy!

Konferencje w spokojnym miejscu i niezapomnianym klimacie

Szukając sali na szkolenia w okolicach Krakowa, nie sposób nie zwrócić uwagi na Hotel św. Norberta w malowniczej miejscowości Hebdów. Dojazd ze stolicy Małopolski zajmuje jedynie 30 minut. Z pewnością warto zdecydować się na taką krótką podróż, bo zabytkowe wnętrza zapewniają wyjątkową atmosferę. Oryginalny wystrój pozwala zbudować kameralny nastrój. Hotel proponuje aż trzy sale. które doskonale sprawdzą się podczas organizacji imprez dla firm. W sali Opata i Sali św. Norberta możesz także zdecydować o ustawieniu – dopasuj je do charakteru, w jakim chcesz, by odbywały się Twoje konferencje w spokojnym miejscu.

Czego potrzebujesz, by zorganizować idealne konferencje w spokojnym miejscu?

Wystrój wnętrza to nie wszystko. By impreza dla firmy zakończyła się sukcesem, potrzebujesz narzędzi multimedialnych. Pomogą one lepiej zobrazować omawiany problem i wywrzeć wrażenie na audytorium. Sala na szkolenia w okolicach Krakowa, którą proponuje Hotel św. Norberta, posiada wszystko, czego potrzebujesz. Do Twojej dyspozycji będzie telewizor LCD, DVD, rzutnik multimedialny, laptop, LAN i przede wszystkim szybki, bezprzewodowy Internet WiFi. Ponadto będziesz mógł skorzystać także z flipchartu, pisaków, długopisów oraz notatników. Do dyspozycji klientów hotel udostępnia również gabloty ekspozycyjne stolikowe i wolnostojące.

Impreza dla firm ze świetnym jedzeniem

Podczas konferencji lub szkolenia uczestnicy mogą zgłodnieć. Na szczęście, Hotel św. Norberta zapewnia pełną obsługę gastronomiczną. Oferujemy aż 4 warianty przerw kawowych, które umilą czas spędzony na imprezie. Co więcej, chętni mają możliwość skorzystania z lunchu czy kolacji. Dwa warianty menu składają się z 3 pozycji: pierwszego i drugiego dania oraz deseru. Aromatyczne dania z pewnością pozostaną na długo w pamięci uczestników konferencji w okolicach Krakowa.

Konferencje w spokojnym miejscu dopasowane do Twoich potrzeb

Sala na szkolenia w okolicach Krakowa, której szukasz musi umożliwiać koncentrację i skupienie podczas prelekcji. Wygodę naszych gości zwiększa także klimatyzacja oraz dostęp do światła dziennego, choć możesz także skorzystać z opcji zaciemniania. Dodatkowym atutem jest fakt, że nasze ściany są całkowicie dźwiękoszczelne – żadne odgłosy z zewnątrz nie zakłócą imprezy dla Twojej firmy. Rezerwacji możesz dokonać na kilka godzin lub na cały dzień. Jeśli zależy Ci, by uczestnicy szkolenia wypoczęli w murach Hotelu św. Norberta, możesz wynająć też pokoje i skorzystać z atrakcyjnego rabatu. To wszystko sprawia, że najlepsze konferencje w spokojnym miejscu organizowane są właśnie w Hebdowie!